Siłownik elektryczny

Siłownik elektryczny jest wykorzystywany w celu automatycznego otwarcia świetlików oraz klap. Do mechanicznego otwierania oraz zamykania skrzydeł świetlików i klap oddymiających systemu wentylacji albo wietrzenia określonych miejsc dochodzi na skutek ruchu stelaża wywołanego np. napędem systemu elektrycznego. Siłowniki zaczynają funkcjonować, gdy naciśnie się na przycisk albo uchwyty dźwigni.

Każdy siłownik elektryczny z naszego sklepu jest bardzo trwały, a także został precyzyjnie wykonany. Klient zakupując go u nas, otrzymuje gwarancję wysokiej wydajności w różnorodnych warunków jego użycia. Siłownik elektryczny można zakupić w opcji zasilania prądem stałym albo zmiennym. 

Nasza firma może pochwalić się obszerną wiedzą oraz sporym doświadczeniem w tej branży, dlatego klienci mogą liczyć na fachową pomoc z naszej strony w kwestii wyboru właściwego dla nich siłownika. 

Siłowniki pochodzące z naszej oferty gwarantują precyzyjne dopasowanie się do różnych celów aplikacyjnych. Są bardzo dobrym detalem wykonawczym i mają ogromny potencjał. Siłowniki te mogą też bardzo dobrze zastąpić elementy pneumatyczne, gdyż zdecydowanie łatwiej się ich używa. Nasze siłowniki są trwałe, solidne i zmniejszają potrzebę częstej naprawy urządzeń. Siłowniki pozwalają na ciągły ruch liniowy, dzięki wykorzystywanemu zasilaniu elektrycznemu. Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszymi najwyższej jakości siłownikami elektrycznymi!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć