Kopułka akrylowa

Jest 51 produktów.

Pokazano 1-12 z 51 pozycji

Kopułka akrylowa należy do grupy świetlików dachowych, które znajdują szerokie zastosowanie w różnorodnych obiektach przemysłowych, mieszkalnych, gospodarczych czy budynkach użyteczności publicznej, np. w szpitalach, szkołach. Pozwalają one wpuścić do wnętrza dodatkowe światło, przez co gwarantuje komfort doświetlenia naturalnym światłem.  

Świetlik dachowy jest idealnym rozwiązaniem na to, by doświetlić wnętrza obiektów naturalnym światłem z zewnątrz, zwłaszcza w przypadku wszystkich budynków, których konstrukcja uniemożliwia montowanie zwykłych okien, świetlik jest wtedy najlepszą opcją.

Dodatkowe oświetlenie wnętrza naturalnym światłem wiąże się z oszczędnością energii i bardziej wydajną naszą pracą – cieszymy się lepszym samopoczuciem i zdecydowanie lepiej jest nam się skupić. Światło normuje dobowy cykl każdego z nas, wpływa na nastrój, swobodę i skuteczność.

Co daje nam odpowiednie oświetlenie wnętrza? Komfort i wydajniejszą pracę.

Światła, które jest naturalne, zazwyczaj potrzebujemy też w łazience. Zwłaszcza, gdy  zamontujemy dodatkowo system przewietrzenia - będzie to świetna opcja na wentylację wilgotnego miejsca.

Nasze kopułki wykonuje się z tworzywa akrylowego lub poliwęglanu litego (charakteryzującego się podwyższoną wytrzymałością na uderzenia).  Kopułki wykonuje się jako: jedno-, dwu- lub trójpowłokowe, w kolorze mlecznym lub przezroczystym. Kolejne warstwy kopułek posiadają na całym obwodzie uszczelki, które zabezpieczają przed przedostawaniem się do środka zanieczyszczeń z powietrza.

Zakupując świetliki wraz z kopułkami akrylowymi, oferowane przez nas, zapewnią sobie Państwo zdecydowanie lepsze warunki we wnętrzach, w których spędzacie mnóstwo czasu!   

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć