Pokrycie NRO gr.21mm - typ oddymianie elektryczne Podstawa stal-ocynk skośna H 35cm Jednoskrzydłowe

3 099,60 zł
Brutto

Klapy dymowe przeznaczone są przede wszystkim do odprowadzania dymu i gorących gazów powstających w trakcie pożaru, czy oddymiania i przewietrzania. Dodatkową funkcją w/w urządzenia jest doświetlanie pomieszczeń światłem dziennym.

Wymiar (Powierzchnia czynna oddymiania (m2))
Czas dostawy: 4 tygodnie
Ilość

Klapy dymowe przeznaczone są przede wszystkim do odprowadzania dymu i gorących gazów powstających w trakcie pożaru, czy oddymiania i przewietrzania. Dodatkową funkcją w/w urządzenia jest doświetlanie pomieszczeń światłem dziennym.

Elektryczny system oddymiania składa się z kilku urządzeń, wzajemnie współpracujących ze sobą, które w momencie powstania pożaru umożliwiając automatyczne otwieranie na skutek odebrania przez centralkę sterującą sygnałem z czujki dymowej bądź czujki temperaturowej. Ręczne otwarcie klap dymowych następuje w wyniku załączenia przycisku alarmowego instalacji oddymiania lub załączenia przycisku ręcznego ostrzegania pożaru (ROP) z systemu SAP.

Do otwierania skrzydeł klap dymowych służą napędy elektryczne 24V, sterowane z central oddymiania.

W skład systemu wchodzą również elementy, tj.: centrale oddymiania, czujki dymu, przyciski odymiania, przyciski przewietrzania, stacje pogody. Powyższe elementy są również dostępne w naszym e-sklepie.

Pokrycie z poliwęglanu komorowego PC16 mleczna lub bezbarwna U=1,8W/m2K, SL550 w klasyfikacji SRO

Pokrycie z poliwęglanu komorowego PC21 mleczna U=1,W/m2K, SL550 w klasyfikacji NRO

Charakterystyka produktu:

- Podstawa klapy prosta lub skośna o wysokości 35 lub 50 cm do wyboru wykonana z blachy stalowej ocynkowanej (na życzenie klienta i za dodatkową dopłatą podstawa może zostać pomalowana w dowolnym kolorze z palety RAL). Przewidziane jest miejsce na docieplenia o szerokości 5 cm.

- Skrzydło klapy wykonane jest ze stalowych kształtowników. Wypełnienie skrzydła wykonane jest z poliwęglanu o grubości 16 mm w kolorze mlecznym lub bezbarwnym lub z poliwęglanu o grubości 21 mm w kolorze bezbarwnym. Skrzydło zamocowane jest do podstawy za pomocą zawiasów, zazwyczaj na dłuższym boku.

- Napęd elektryczny 24V (od 2,6A do 8A) dobierany jest do rozmiaru, wagi skrzydła i funkcji klapy, mocowany jest do poprzecznej belki.

- Klapa wyposażona w dodatkowe osłony przeciwwiatrowe - owiewki. Osłony montuje się na wolnych krawędziach podstawy, wykonywane są z blachy stalowej ocynkowanej.

Opcje dodatkowe:

- Klapy mogą pełnić funkcję wyłazów dachowych,

Każda klapa dostarczana jest z pełną dokumentacją gotową do jej odbioru przez odpowiednie służby.

Szczegółowe informacje na temat klap - na zapytanie.

28
99 Przedmioty
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć