Wyłazy dachowe Pokrycie SRO gr.16mm Podstawa stal ocynk skośna H 35cm

1 476,00 zł
Brutto

Oferowane Państwu profesjonalne wyłazy dachowe pozwalają na wygodne wychodzenie na dach, głównie w celu przeprowadzenia prac kominiarskich, instalacyjnych czy konserwatorskich.

Wymiar
Czas dostawy: 4 tygodnie
Ilość

Wyłazy dachowe

Oferowane Państwu profesjonalne wyłazy dachowe pozwalają na wygodne wychodzenie na dach, głównie w celu przeprowadzenia prac kominiarskich, instalacyjnych czy konserwatorskich. Dodatkowo, pełnią także funkcję okna, doświetlając pomieszczenie oraz umożliwiając przewietrzenie go.

Proponowane przez nas włazy dachowe pozwalają na szybkie, łatwe i bezpieczne wejście na dach, dzięki czemu możliwe jest swobodne wykonanie prac instalacyjnych, konserwacyjnych, a także kominiarskich. Dysponujemy zróżnicowanymi

modelami włazów okiennych, co daje szansę na dopasowanie odpowiedniego modelu do określonych potrzeb. Dbamy o zagwarantowanie jak największej różnorodności.

Produkty tego typu, dostępne w naszej ofercie, wyróżniają się trwałością i solidnością wykonania, spełniając wszelkie wymogi techniczne. Wykonane zostały z wysokiej jakości komponentów, w tym ze szkła akrylowego. Mogą być montowane w dachach płaskich i o niewielkim nachyleniu. Do najważniejszych zalet dostępnych w naszej ofercie włazów należą:

  • łatwość montażu konstrukcji,
  • doskonałe właściwości termoizolacyjne,
  • łatwość otwierania i zamykania dzięki klamce zamontowanej na ramie,
  • gazowy siłownik ułatwiający obsługę i zapewniający stabilne zblokowanie włazu.

Dużym atutem naszych rozwiązań jest ich wysoka odporność na oddziaływanie szkodliwych czynników atmosferycznych. Elementy konstrukcyjne nie ulegają korozji i przez długie lata spełniają swoje zadania.

  • Pokrycie z poliwęglanu komorowego PC16 mleczna lub bezbarwna U=1,8W/m2K w klasyfikacji SRO
  • Pokrycie z poliwęglanu komorowego PC21 mleczna U=1,W/m2K w klasyfikacji NRO

Wszystkim, którzy nie są zdecydowani, co do wyboru włazów dachowych, proponujemy kontakt z naszą firmą. Udzielimy szczegółowych informacji o produktach, przedstawimy szacunkową wycenę, jak też pomożemy wybrać odpowiedni model.

7
99 Przedmioty
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć