Kopułka akrylowa to produkt wytwarzany w formie jedno, dwu, albo trójpowłokowej z komorą powietrzną. Jest dostępna w kolorze mlecznym lub bezbarwnym, ale klienci mogą również złożyć zamówienie na kopułkę w innym kolorze. 

Kopułka akrylowa jest szeroko stosowana w różnych budynkach do użytku publicznego, w obiektach przemysłowych, gospodarczych i innych. Za pośrednictwem kopułek doprowadza się do wnętrza budynku sporo naturalnego światła, dzięki czemu wygląda ono estetyczniej i zapewnia mieszkańcom wysoki komfort. 

Aby kopuła mogła być używana w formie otworu wentylacyjnego, klapy dymowej, albo wyłazowej – należy zamontować osprzęt, dzięki któremu możliwe będzie otwieranie. Rozwiązania otwierające mocuje się do ramy kopułek i podłoża albo dzięki profilom aluminiowym. Zazwyczaj są to otwieracze podnośnikowe, które uruchamia się manualnie albo elektrycznie. W przypadku, gdy kopułka akrylowa funkcjonalnością przypomina klapę wyłazową, montuje się rozwiązania otwierające włączane manualnie i blokowane za pośrednictwem np. drążka w formie otwartej.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć